ikona Google Plus
Główny banner gabinetu stomatologicznego MP-DentalGłówny banner gabinetu stomatologicznego MP-Dental

Kontakt

Dodatkowe informacje


Adres

MP-Dental
Al. Zjednoczenia 1, lok. 225
01-829 Warszawa


Jak dojechać

warszawa.jakdojade.pl

Gabinet usytuowany jest zaledwie 400 m od stacji metra Stare Bielany oraz niespełna 700 m od stacji metra Słodowiec. Można tu także łatwo dotrzeć za pomocą komunikacji miejskiej, autobusami linii: 103, 110,112, 116, 197, 303, N02, N44 METRO STARE BIELANY, wysiadając na skrzyżowaniu ulicy S. Żeromskiego i Al. Zjednoczenia.


Telefon/Email

tel. kom.: 881 41 41 41, gabinet@mpdental.pl


Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres gabinet@mpdental.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Więcej informacji dostępne TUTAJ.

Formularz kontaktowy


Imie i nazwisko
Adres email
Telefon kontaktowy
Tresc wiadomosci
Zostałem poinformowany o warunkach przetwarzania moich danych osobowych przez MP-Dental i prawach mi przysługujących (klauzula informacyjna dostępna tutaj), swoje dane podaję dobrowolnie i wyrażam zgodę na ich przetwarzanie dla celów komunikacji bezpośredniej i pośredniej (wyrażenie zgody jest niezbędne do obsługi formularza kontaktowego, w przypadku braku zgody prosimy o kontakt telefoniczny lub bezpośredni).
Przepisz zmień

ikony z podpisami dostępnych rzeczy dla wygody pacjentów