ikona Google Plus
Główny banner gabinetu stomatologicznego MP-DentalGłówny banner gabinetu stomatologicznego MP-Dental

Poznaj nas

MP-Dental – pod tym pojęciem można zdefiniować hasła „najlepszy dentysta w dzielnicy Żoliborz” i „profesjonalny stomatolog w mieście Warszawa”. Jest to nowoczesny gabinet stomatologiczny stworzony z myślą o komforcie i wygodzie Pacjenta. Powstał w cichej i spokojnej dzielnicy, w samym sercu Żoliborza. Nasza klinika posiada specjalistyczny sprzęt, o który pieczołowicie dba wykwalifikowany personel. Komfort naszych Pacjentów, szczególnie przy dłuższych zabiegach, jest dla nas bardzo ważny, dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do specjalistycznych narzędzi i nowatorskiego wyposażenia.

Nasz profesjonalny zespół fachowych lekarzy i asystentek stomatologicznych służy Państwu radą nawet w najbardziej skomplikowanych kwestiach. Dbamy o to, by nasi Pacjenci Nasi lekarze cały czas podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe na licznych kursach. Pracują w oparciu o nowe technologie i metody leczenia oraz zapewniają miłą i bezstresową atmosferę – to szczególnie ważne przy leczeniu najmłodszych.

Dzięki bliskiemu położeniu od metra mogą Państwo dostrzec do nas szybko i bezproblemowo. Gabinet usytuowany jest zaledwie 400 metrów od stacji metra Stare Bielany oraz niespełna 700 metrów od stacji metra Słodowiec. Można tu także bez przeszkód dotrzeć komunikacją miejską, m.in. autobusami linii: 103, 110, 112, 116, 197, 303, N02, N44. Wystarczy wysiąść na skrzyżowaniu ulic Stefana Żeromskiego i Alei Zjednoczenia.

Dbamy również o Państwa komfort umawiania wizyt. Nasz gabinet jest czynny 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty w godzinach od 9 do 20, więc nawet w porę wieczorną mogą Państwo znaleźć dogodny dla siebie termin.

Mamy nadzieje, że cisza i spokój dzielnicy Żoliborz, nowoczesne wnętrze, komfort i wygoda pozwolą Państwu na chwilę odprężenia w naszym gabinecie. Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie. Nasi Pacjenci cenią nas m.in.: za rozsądne ceny, miłą obsługę i wysoką jakość Wystarczy tylko przyjść i przekonać się, że jesteśmy warci Państwa zaufania.

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji wizyt i kontaktu z kliniką MP-Dental!

ikony z podpisami dostępnych rzeczy dla wygody pacjentów