ikona Google Plus
Główny banner gabinetu stomatologicznego MP-DentalGłówny banner gabinetu stomatologicznego MP-Dental

Wybielanie zębów

Jakie problemy niweluje metoda wybielania Beyond?

Zabieg wybielania tą metodą jest szczególnie skuteczny u Pacjentów, którzy posiadają przebarwienia spowodowane spożywaniem kolorowego jedzenia i picia, a także powstałe na skutek stosowania wyrobów tytoniowych. Wybielanie również redukuje w całości przebarwienia związane z wiekiem Pacjenta. Skutki wybielania głównie są zależne od rodzaju i źródła przebarwień oraz od ich procentowego udziału na powierzchni zęba.

Czy wybielanie zębów jest bezpieczne?

Wybielanie zębów jest bezpieczne w 100%. System Beyond zawiera zaawansowany układ filtracji światła, który likwiduje wydzielanie ciepła i promieni UV. Jest to metoda bezpieczna i komfortowa. Redukuje ryzyko wystąpienia nadwrażliwości zębów przed zabiegiem i po zabiegu. Struktura zębów jest więc nienaruszona, a szkliwo pozostaje mocne. Oprócz tego światło, które jest niegroźne dla zdrowia Pacjenta, usuwa bakterie w jamie ustnej i niszczy szkodliwe zarazki.

Jak długo utrzyma się efekt wybielania?

Efekt wybielania jest zależny od trybu życia człowieka i od jego diety, jednak średnio utrzymuje się on około dwa lata. Osoby, które regularnie spożywają produkty bogate w kofeinę, kolorowe jedzenie oraz napoje, a także palą papierosy powinny okresowo powtarzać zabieg, żeby efekt był skuteczniejszy. W utrzymaniu dłuższego efektu pomagają także pasty Pearl White i płyn do płukania Beyond z efektem wybielającym.

Czy system Beyond jest odpowiedni dla koron i licówek?

Wybielanie systemem Beyond daje efekty jedynie na naturalnych zębach. Kolor koron porcelanowych i licówek oraz wypełnień kompozytowych nie ulegnie zmianie.

Jak dbać o biały uśmiech po zabiegu?

Po zabiegu przez 48 godzin Pacjent musi poznać produkty „białej diety” i powstrzymać się od spożywania wszelkich kolorowych pokarmów, w tym napojów, czyli zrezygnować z kawy, herbaty, soków czy czerwonego wina. Zalecane jest również ograniczenie koloryzujących past do zębów. 

ikony z podpisami dostępnych rzeczy dla wygody pacjentów